Kurumsal

Şura Peyzaj Hakkımızda

Nefes aldığınız her yerde, hayal ettiğiniz tasarım ve detaylarla size özel bir yaşam alanı oluşturmak için buradayız.

Peyzaj konusunda tecrübeli kadro, yeni yaklaşımlar, kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile Şura Peyzaj sizlere keyif alacağınız mekânlar sunuyor. Kent yaşamının getirdiği avantajlardan ve sosyal hayatından kopamayanlara doğanın güzelliklerini farklı bakış açısı ve tasarımları ile ayağınıza getiriyoruz. Şura Peyzaj olarak hedefimiz sadece yaşanılan yerler değil aynı zamanda çevrenin tüm işlev ve değerlerini koruyarak sağlıklı huzurlu ve doğa ile uyumlu yaşayan mekânlar oluşturmaktır.

Bugüne kadar yapmış olduğumuz projelerin sürekli ve sistemli bir şekilde periyodik bakımlarını yaparak oluşturduğumuz doğal peyzaj alanlarını kontrollü olarak takip etmekteyiz. Prensibimiz, “Doğayı sevmek, önce onu korumakla başlar”. Biz bu sorumluluğu unutmadan, doğaya renk katmayı görev edindik. Kendimize ait seramızda yetiştirdiğimiz çeşit çeşit çiçek ve bitkiyle doğaya verdiğimiz armağanlar hayatı renklendirdikçe daha mutlu olduk. Uzman kadromuzun müşterilerimizi doğru yönlendirmesinin gönül rahatlığıyla toprağı gökkuşağına boyadık. Tüm canlıların doğaya ait olduğunu ve doğal bir yaşam alanı hak ettiği görüşünü prensip edinmiş olan firmamızın amacı, her yeni projede çevreye duyarlı konsept tasarımları siz değerli müşterilerimize sunmak ve bu farklılığı büyüyen bünyesinde sürekli kılmaktır.

Bu çerçevede, kentlerimizde çağdaş yaşanabilir, rekreatif mekânlar oluşturmayı, kent sorunlarına duyarsız kalmamayı, ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi standardının gereksinimlerini ve peyzaj sektörü ile ilgili yasal gereksinimleri karşılamayı, tüm çalışmaları, “takım çalışma ve sürekli daha iyiye gitme” prensipleri çerçevesinde gerçekleştirmeyi benimsedik.

Şura Peyzaj olarak çalışmalarımızda öncelikle müşterilerimizin beklentilerini analiz ederek en uygun tasarım ve uygulama çözümlerini farklı seçeneklerle birlikte sunmaktayız.  Bunun içinde çalışmalarımızı deneyimli proje ekibimizle doğru ihtiyaç analizi, etkili planlama ve yaratıcı tasarım süreçlerini başarıyla birleştirerek, estetik, fonksiyonellik, yaratıcılık ve sürdürülebilirlik gibi temel tasarım ilkelerinden yararlanarak oluşturuyoruz. Çalışma alanlarımızda iş güvenliği ve işçi sağlığı için gerekli tüm önlemleri alarak, kurallara titizlikle uymayı ilke ediniyoruz.

İlkelerimiz

 • Çağdaş peyzaj mimarlığı ilkelerinin en iyi şekilde uygulanmasını sağlamak.
 • Müşteri odaklı çalışarak, müşteri memnuniyetini daima en üst seviyede tutmak.
0 +
Tamamlanan Projeler
0 +
Mutlu Müşteriler

Misyonumuz

 • Sektördeki gelişmeleri ve uygulamalarımızın alt yapısını oluşturan teknolojik yenilikleri yakından takip ederek, müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek.
 • Kalite ve fiyat dengesini sağlayarak, uygun ve doğru hizmeti müşterilerimize sunabilmek.
 • İş güvenliğine ve çevre koşullarına uygun çalışma ortamları yaratarak en yüksek kalite standartlarında hareket edebilmek.

Vizyonumuz

 • Çok alanlı bir meslek dalı olan peyzaj sektörünün her dalında uzmanlaşmış,
 • Bölgesel, ulusal ve uluslararası başarılı projeleri sürdüren, 
 • Peyzaj tasarım ve uygulamalarında hizmet kalitesini önemseyen, 
 • Yaşam kalitesinin sürdürülebilirliğini, doğanın korunmasını amaçlayan,
 • Sektörde yenilikleri ve gelişmeleri takip eden, ·
 • Profesyonel ekibi ile pratik, yaratıcı ve sürdürülebilir çözümler sunan,
 • Modern şehir hayatını, doğal hayatla birleştiren tasarımlar yapan sektörün önder firmalarından biri olmak.

Ekibimiz

Kenan ARSLANPARÇASI

Genel Müdür

Ayça AYDIN

Genel Koordinatör